Arendusmeeskonna juhi tegelik ülesanne on kõiki rõõmsaks teha. See on Kaarel – Bondora Kapten Rõõmusmeel

Bondora

Tutvu Bondora superstaaride blogiseerias Bondora töötajatega, kes teevad Bondorast parima investeerimisplatvormi Euroopas! Näitame, kui kirglikult nad oma tööd teevad, räägime, millised on nende isiklikud investeerimiskogemused ja jagame nende kohta lõbusaid lugusid. Tahad rohkem teada? Loe edasi, kuidas meie teine Bondora superstaar investeerimisega tegelema hakkas (vihjeks: see on üsna ootamatu):

Bondora superstaarid #2 – Kaarel Soon

👨‍💼Bondoras alates: 2015
💻Amet: Arendusmeeskonna juht
🚀Osakond: Kapital – Kasv

Kaarel Soon – Kapten Rõõmusmeel – kõige sõbralikum ja lõbusam inimene, kes armastab tantsida ja samal ajal kokteile segada.
Kaarel Soon – Kapten Rõõmusmeel – kõige sõbralikum ja lõbusam inimene, kes armastab tantsida ja samal ajal kokteile segada.

Päev Kaarli elus

Kaarli ametlik ametinimetus võib ju olla arendusmeeskonna juht, kuid tema päris töö on teha inimesed õnnelikuks. Oma lõbusa, naerusuise ja energilise isiksusega on ta selles tõesti kõige parem.

Kaarel alustas Bondoras 2015. aastal UI testimisarendajana ning nüüdseks on temast saanud arendusmeeskonna juht. Suurema osa oma päevast suhtleb ta inimestega – arendajate, turundajate, klienditoe töötajate ja kõigi teistega. Ta peab aru saama erinevatest osapooltest ning nende vahel infot vahendama. Ja muidugi peab ta vaatama, kuidas seda kõike ilusti rakendada.

Hingeloom: nokkloom. See on üks väga huvitav loom väga vanadest aegadest. Lisaks veel väga armas.

Kui Kaarel töötab, on näha, kuidas ta iga hetke naudib. Küsimusele, millist ametit ta Bondoras täita sooviks, vastas ta, et ikka arendusmeeskonna juhi ametit!

“Bondoras on vastutust väga palju, seega tunnen juba praegu, et tegelen töö juures mitme valdkonnaga, olgu tegemist UI disaini, turunduse, klienditoe või raamatupidamisega … Siin ei jää kunagi ühte kohta kauaks pidama. Minu töö muudab siin midagi ja ma ei tunne end mõttetu mutrina. Olen Bondora platvormi justkui südameasjaks võtnud ning näha seda arenemas on parim tunne maailmas.”

Kaarel pühib naeratuse suult vaid siis, kui pakud talle kitsejuustu. Seda vihkab ta kogu südamest. Ükskord sõi ta kogemata peedi-kitsejuustu sushit ja tema sõnul oli see jäle. Selle asemel (pange tähele, kolleegid) paku Kaarelile kirjut koera, mis on tema lemmikmaius.

📚 Kaarli raamatusoovitus:

Dune”, Frank Herbert. Raamatu läbiv teema on, kuidas mitte sõltuda täielikult ühest asjast, vaid püüda olla nii sõltumatu kui võimalik.

Räägime investeerimisest

Kuidas ja millal hakkasid investeerima?

“Oli 2015. aasta jaanuar, kui tegin oma esimese investeeringu Bondoras. Kõik algas sellest, kui mu naine liitus naisinvestorite klubiga. Temal tekkiski see suurepärane idee, et peaksin oma raha säästma ja tuleviku jaoks investeerima hakkama. Huvitaval kombel pärast seda ta enam ise klubikoosolekutele ei läinud …” 😉

Pärast seda esimest investeeringut on ta igal aastal oma portfelli midagi lisanud. Rohkem kui viis aastat Bondoras töötanud, teab Kaarel, kui tähtis on investeerimise puhul hajutamine.

Targad sõnad: “Ela ja lase elada.” Minu missioon on teised enda rõõmuga õnnelikuks teha. Kui pärast jagavad teised inimesed minu jagatud rõõmu edasi, olen veel eriti õnnelik.

See ongi Kaarel – meie kõige lõbusam, rõõmsameelsem ja naeratavam Bondora superstaar. Püsi lainel, juba varsti uus osa!

Artiklis kajastatud ideed ja arvamused on isiklikud ega peegleda Bondora ametlikke seisukohti.