Go & Grow haarab ohjad – Bondora rekordiline kuu

Statistika ja andmed

Tere tulemast lugema igakuist blogipostitust rahastusstatistikast. Kirjutame kõige populaarsematest investeerimismeetoditest, mida meie kliendid juunis kasutasid ning näitame, mis on eelmise kuuga võrreldes muutunud.

Bondora kaudu investeeritud kogusumma oli juunis peaaegu 5 miljonit eurot, millest pisut alla 2 miljoni euro investeeriti Go & Grow’ kaudu.

funding-stats-june-2018-en

funding-stats-previous-may-2018-en

Järgides eelmise kuu trendi langes juunis Portfolio Pro ja Portfellihalduri populaarsus tänu Bondora uusimale investeerimistootele Go & Grow. Omades 25% koguinvesteeringutest nägime võrdluses eelmise kuuga Portfolio Pro osakaalu vähenemist 4% võrra. Ka Portfellihalduri osakaal langes märkimisväärsed 11% ja on nüüd 36% kogumahust.

Go & Grow on saavutanud 38%-lise osakaalu ning me eeldame, et see tõuseb lähikuudel veelgi. Esimest korda ajaloos on teine teenus võtnud Portfellihalduri käest juhipositsiooni. Go & Grow’ kasvukonto on alates juuni algusest olnud kättesaadav kõikidele uutele ja vanadele investoritele.

API kaudu tehtavate investeeringute osakaal tõusis 0,49% juurde (graafikul ümardatud arvud). Tehniliste oskuste vajaduse tõttu ei oota me selle osakaalu suuremat kõikumist, nagu seda on näha teiste investeerimisvõimaluste juures.

Meie peatsest postitusest saad lugeda, kuhu on tehtud suurim hulk investeeringuid ning seda riigi, riskireitingu ja kestvuste alusel.

* * *

Kui Sul on endiselt veidi arusaamatuks jäänud erinevate invetseerimismeetodite erinevused, siis loe siit lähemalt:

Go & Grow – Go & Grow on uskumatult lihtne ja automatiseeritud kasvukonto, millega teenid oma investeeringult 6,75%* aastas ning võid raha võtta välja Sulle sobival ajal. Sobib inimestele, kes soovivad investeerida lihtsasti ja madala riskiga ning seejuures oleks tootlus prognoositav. Hetkel ei ole Go & Grow kasvukonto kõikidele investoritele kättsaadav, kuid on seda üsna peagi. Go & Grow’st saad lähemalt lugeda siit.

Portfellihaldur –vali lihtsalt sobiv strateegia ülikonservatiivsest kuni oportunistlikuni, tee sissemakse ja ongi valmis. Edaspidi ei pea Sa ise midagi haldama, sest Portfellihaldur teeb kõik Sinu eest. Kui soovid jätta oma kontole kindla rahasumma, mida edasi ei investeerita, ava Seadistused ja liiguta Rahavaru nupp soovitud summa peale. Lihtne!

portfolio-manager-strategy

Portfolio Pro – omad suuremat kontrolli. Vali riskireitingud, millesse soovid investeerida (vahemikus AA – HR), vali riigid, eelistatud laenupikkused ja ongi valmis. Soovi korral saad lisada veel mõningaid reegleid, näiteks laenule rakendatud intressimäära vahemik ja ka pakkumise suurus. Seejärel anname Sulle oodatava tootlusvahemiku koos jaotusega, mida võid oodata oma valitud kriteeriumite põhjal.

portfolio-pro-filter

Nende kahe toote täpsemat võrdlust saad vaadata videost.

API – rakenda oma programmeerimisoskust, kui soovid kasutada Bondora platvormi võimalusi ilma meie veebiliideseta. API annab Sulle võimaluse teha pakkumisi konkreetsetele laenudele, kasutades erinevaid valikuid nagu laenuvõtja sissetulek, riik, laenustaatus ja palju muud, mis sobituvad Sinu investeerimisstrateegiaga.

Mis on Sinu lemmikmeetod? Anna meile sellest teada kommentaarides.

* Investeerimine on alati seotud riskidega ning investeeringud ei ole tagatud. Tootlus on kuni 6,75%. Enne investeerimisotsuse tegemist tutvu risk statement vajadusel konsulteeri spetsialistiga.