Kas oled tugiteenuste spetsialist? Otsime Sind!

Bondora uudised

Kui oled tugiteenuste spetsialist, kes otsib uut ja põnevat töövõimalust, sattusid õigesse kohta. Otsime hea tööeetikaga meeskonnamängijat, kes oskab probleeme lahendada ning kellele meeldib õppida. Kõlab Sinulikult? Siis loe edasi:

Karin Dodjak, tiimi juht:

“Meeskonna ülesanne on toetada Bondora kliendikogemust tugiteenustega põhilistes ärivaldkondades. Meie tegevus peab olema täpne ja läbipaistev, sest tegeleme maksetega ega saa endale vigu lubada. Sellepärast otsimegi täpset ja pühendunud inimest.

Toetame ka teisi tiime nende töös ning seetõttu peame oluliseks avatud suhtlust ja meeskonnavaimu. Oleme hingelt noored, pigem tagasihoidlikud ja väga lahked inimesed. Suudame teha paljusid asju kiiresti. Meie tiim on väike, aga tegus. Peame lugu lihtsusest ning enesetäiendus ja pidev õppimine valmistab meile naudingut.

Kui need väärtused on ka Sulle olulised, sobid meile kui valatud!

Sinu tööülesanded lühidalt:

  • Sissetulevate maksete töötlemine
  • Võlgnevuste ja taastatud maksete jälgimine
  • Protsesside ja dokumentide korraldamine
  • Teistele tiimidele jooksva toe pakkumine

Loe täielikku töökirjeldust siit: bondora.group/careers/backoffice-specialist

Mis meie tiimiliikmetele nende töö juures meeldib:

Darja Melnik – tugiteenuste spetsialist: “Parim osa minu tööst on mu kolleegid – nad on väga sõbralikud ja toetavad. Juhtugu mis tahes, tööl või eraelus, tean, et saan nende toele ja nõule alati loota! Siinne õhkkond on äärmiselt sõbralik ja vaba. Töö ei ole kunagi igav, sest erinevaid ülesandeid on palju, alustades igapäevasest maksete klapitamisest ja Exceli tabelitest, lõpetades inimeste isikute tuvastamisega.”

Maria Trapeznikova – tugiteenuste & AML spetsialist: “Meie töö võib tunduda lihtne, kuid on väga oluline osa kogu süsteemist. Anname endast Bondoras liikuva raha kaitsmisel parima. Seepärast tunnen, et teen midagi olulist. Lisaks meeldib mulle siin töötada, sest Karin on väga hea ja toetav juht ning kogu tiim väga sõbralik ja tore.”

Jeffrey van der Laan – AML spetsialist: “Teeme õiget asja ning võime alati oma arvamust avaldada. Naudin seda tööd, sest iga päev on erinev ja väljakutseid pakkuv. Igav ei hakka kunagi ja õpin väga palju.”

Miks on Bondoras töötamine nii lahe:

Bondoras oluline on töö ja eraelu tasakaal. Võid arvestada helde puhkusepäevade hulgaga, kontoris pakutava lõunaga, paindlike töötundide, lõbusate tiimiürituste ja turu parima palgaga. Samuti meeldivad meile lemmikloomad ja need võib kontorisse alati kaasa võtta.

Bondoras laiendad oma silmaringi ning paned aluse millelegi tähendusrikkale. Kui see väljakutse pakub Sulle huvi ning oled valmis seda vastu võtma, ootame Sind endi sekka. Kandideeri juba täna!

Mine bondora.group/careers/backoffice-specialist lehele ja kandideeri juba täna.