Kokkuvõte meie augustikuu top Go & Grow näpunäidetest

Finantsnipid

Sel kuul kirjutasime Bondora populaarseima ühisrahastustoote – Go & Grow’ – mitmetest võimalustest. Loe allpool hiljutisi nõuandeid.

Go & Grow maksuraport ja -tõhusus

Läbi Go & Grow toote tehtud investeeringute maksustamine toimib mõneti teistmoodi kui meie teiste toodete oma ja seetõttu pakumegi selle tarbeks eraldi maksuraportit.

Vajaliku faili allalaadimiseks vajuta lihtsalt oma Go & Grow kontol nupule „Go & Grow maksuraport“, täpsusta periood ja vali, kas soovid lisada ka autoriseeritud kasutajate portfellid. Seejärel vajuta „Loo raport“ ning saad vajaliku PDF formaadis aruande alla laadida.

Go & Grow – Madalam risk

Hajutatud investeerimisportfelli abil, mida toetab arenenud ja usaldusväärne tehnoloogia, on meil võimalik Go & Grow-ga saavutada madalam riskitase kui teiste pakutavate toodetega.

Aastane tootlusmäär on kuni 6,75%* ja sellest suurem tootlus, mis teeniti investeeritakse uuesti ning lisatakse reservidesse, et kindlustada püsivalt 6,75*%-list tootlust aastas.

Võimalik tulu, Sinu panus ja koguväärtus

Lihtsa funktsionaalsuse abil saad hõlpsasti planeerida ja järgi vaadata oma Go & Grow investeeringu võimalikku tulu ning koguväärtust.

Go & Grow lehel vali „Lisa kasvukonto“, vali sobivaim eesmärk ning kliki „Edasi“. Järgmisel lehel saad sisestada esmase investeeringu suuruse, igakuise sissemakse oma kasvukontole ning investeeringu eeldatatava pikkuse. Seejärel kuvame potentsiaalse tulu, Sinu panuse ja investeeringu koguväärtuse perioodi lõpuks.

Aastane haldustasu puudub

Öeldakse, et tasuta lõunaid ei ole olemas. Ilmselt seepärast on paljud meie investorid küsinud meie Go & Grow’ teenustasude kohta.

Aastane haldustasu puudub. 1€ suurune väljamaksetasu rakendub Go & Grow kasvukontolt väljamaksele, seda olenemata investeeringu suurusest. Samas teenustasusid ei rakendu väljamaksetele Bondora põhikontolt pangakontole.

*Investeerimine on alati seotud riskidega ning investeeringud ei ole tagatud. Tootlus on kuni 6,75%. Enne investeerimisotsuse tegemist tutvu ülevaatega riskidest, vajadusel konsulteeri spetsialistiga.