November = head uudised ja pidustused🥳

Bondora

Bondora lõpetab aasta hästi. Novembrikuus taastatud maksete summa – 829 072 eurot – purustas rekordi juba teist kuud järjest. Investeeringuid oli novembris kokku 6 531 141 euro eest, mis on koguni kaks korda rohkem kui oktoobris. Ja kõige tipuks on Soome turg tagasi portfellis. Iga kuu jagame Sinuga ülevaadet möödunud kuu statistikast, mis aitab Sul end Bondora andmetega kursis hoida. See kuu oli üks väga hea kuu. Vaatame lähemalt!

Armastame oma saavutusi Bondoras tähistada (koogiga!) ja novembrisse mahtus neid mitu.
Armastame oma saavutusi Bondoras tähistada (koogiga!) ja novembrisse mahtus neid mitu.

Novembris liitus Bondoraga 3185 uut investorit ning kokku on neid nĂĽĂĽd 143 834. Investeeringute maht on 391 miljonit eurot ja investorid viimase 11 aasta jooksul teeninud rohkem kui 49 miljonit eurot tootlust.

đź“Ł Kuulutus-kuulutus

Novembris taastati 67 535 võlas makset, mille koguväärtus ulatus 829 072 euroni. See on uus rekord! Sellega purustasime äsja oktoobris püstitatud rekordi. Lisaks oli november kümnes järjestikune kuu, mil taastatud laenude näitajad kasvasid. Seega saavad investorid olla kindlad, et teeme võlgade taastamiseks kõik endast oleneva ning nende intressid on kaitstud.

Investeeringute maht oli aprillijärgselt kõrgeimal tasemel. Go & Grow’ võidutses ka oktoobris, kuid novembri kasv oli lausa legendaarne ning Go & Grow’ osakaal kõigist investeeringutes ulatus võrreldes möödunud kuu 36 protsendiga seekord lausa 93 protsendini. See tähendab 434,5% kasvu kogusummaga 6 066 450 eurot. Hea töö, Go & Grow! Kuna Go & Grow’ osakaal nii palju kasvas, pidid teised loobuma. Vähim ehk 72,9% langes Portfellihalduri osakaal, Portfolio Pro oma 81,6% ja enim ehk 97,6% langes API-tehingute osakaal.

Järelturg tegi pärast väikest langust okoobris taas hüppe ülespoole.

Tehingute koguväärtus ulatus 527 808 euroni. Enim kasvas käsitsi tehtud tehingute hulk, API ja Portfellihalduri tehingute hulk aga langes. Kokku oli tehingute väärtus 140 271 euro võrra ehk 36,2% suurem.

Soome turg on jälle töös ja ootame huviga, kuidas see hakkab mõjutama laenude väljastamist tulevatel kuudel. Seekord kuulus lõviosa Eestile, kus neid väljastati 6 507 594 euro eest, Soomes 23 547 euro eest. Tegemist on kõrgeima väljastatud laenude summaga alates aprillist, mis teeb meile suurt rõõmu.

November oli tähistamise kuu – kasvu oli märgata kõigis kategooriates, Soome naases turule ja purustasime taas rekordeid. Selline uskumatu ja püsiv kasv annab investoritele võimaluse oma finantstulevikku Bondoras väga lihtsasti kujundada.

Kui need postitused Sulle meeldivad, jälgi meie blogi iga nädal, kus avaldame ka põhjalikumaid ülevaateid Bondora tegevuse kohta. Iga kuu vaatame lähemalt:

  • Taastumismäärasid
  • Investeeringute mahtu
  • Portfellide tootlust
  • Järelturgu
  • Väljastatud laenusid

Nii et loe ja kohanda oma investeerimisstrateegiat ning laenuportfelli vastavalt.