Populaarne Portfolio Pro jätkab kasvamist

Statistika ja andmed

Tere tulemast lugema meie igakuist postitust rahastusstatistika sarjast. Seekord räägime, millised investeerimismeetodid olid veebruaris meie klientide seas kõige populaarsemad ja mis muutus võrreldes eelmise kuuga.

funding-stats-feb-2018

Järgides detsembri- ja jaanuarikuu trendi, on Portfolio Pro populaarsus jätkuvalt kasvanud ja selle tööriista kaudu tehtud investeeringute osakaal jälle tõusnud. Praegu on Portfolio Pro’ga tehtud investeeringute osakaal 42% ning vastavalt sellele on vähenenud Portfellihalduri osa, moodustades nüüd koguinvesteeringutest 57%, mida on 3% vähem kui detsembris. Oota ära meie järgmine blogipostitus, kus räägime, kuhu on tehtud protsentuaalselt kõige rohkem investeeringuid riigi, riskireitingu ja laenupikkuse järgi.

API kaudu tehtud investeeringud jäid stabiilselt 1% juurde koguinvesteeringutest. Kuna selle valikuga investeerimiseks on vaja tehnilisi oskusi, siis me ei eelda, et see number igakuiselt kõiguks, nagu on näha olnud teiste investeeringuvõimaluste puhul.

* * *

Kui sulle pole veel selge, millised on erinevused nende meetodite vahel, siis loe lühikokkuvõtet:

Portfellihaldur – vali lihtsalt strateegia, mis ulatub ülikonservatiivsest kuni oportunistlikuni, seejärel investeeri raha ja ongi valmis. Edaspidi ei pea sa ise midagi haldama, kuna portfellihaldur teeb kõik sinu eest ära. Kui sa tahad oma kontole jätta kindla summa, mida ei edasi ei investeerita, ava Seadistused ja liiguta Rahavaru nupp soovitud summa peale. Nii lihtne see ongi!

portfolio-manager-strategy

Portfolio Pro – sellega on sinu käes rohkem kontrolli. Vali riskitase, millesse sa tahad investeerida (alates AA-st kuni HR-ni), seejärel vali eelistatud riigid ja laenupikkus ning ongi valmis. Soovi korral saad lisada veel mõned reeglid, näiteks laenule rakendatud intressimäära vahemik ja pakkumise suurus. Seejärel anname sulle oodatava tootlusvahemiku koos jaotusega, mida võib valitud kriteeriumite puhul oodata.

portfolio-pro-filter

Nende kahe tööriista põhjalikumat võrdlust saad vaadata videost.

API – kasuta oma programmeerimisoskusi Bondora platvormi funktsioonidele ligipääsu saamiseks ilma veebiliidest kasutamata. API annab sulle võimaluse teha pakkumisi konkreetsetele laenudele, kasutades erinevaid valikuid, näiteks laenuvõtja sissetulek, riik, laenustaatus ja palju muud, mis sobib sinu personaalse investeerimisstrateegiaga.

Mis on sinu lemmikmeetod? Anna meile sellest teada kommentaarides.