Konto- ja portfelliväärtus – Bondora (Video)

Bondora video

Tere!

Platvormile sisse logides leiad Juhtpaneelilt kiirülevaate oma kontost, kus on näha erinevaid numbrilisi väärtuseid. Paljud neist kattuvad, kuid igaüht arvutatakse erinevalt ning need kajastavad ka erinevat informatsiooni. Vaata edasi, kui tahad teada, mis vahe on konto- ja portfelliväärtustel.

Kontoväärtus

Kontoväärtus kajastab kogu summat, mis jääb alles Su Bondora kontole pärast tähtaja ületanud põhiosa mahaarvamist. Sinna hulka kuuluvad põhiosajääk Sinu investeerimisportfellis, Rahakotis olev raha, reserveeritud summad ja Go & Grow’ konto.

Portfelliväärtus

Portfelliväärtus kajastab Sinu laenuportfelli tulevaste maksete prognoositavat koguväärtust Sinu rahavoo tõenäosuse alusel. Lihtsalt öeldes, põhiosajääk miinus võlas põhiosa.

Kui soovid numbrite kohta oma Juhtpaneelil lähemalt lugeda, hoia kursorit vastava väärtuse nime peal ja loe lühikest avanevat kirjeldust.

Loodame, et see video aitab Sul neid väärtusi paremini mõista.

Ära unusta meie kanalit tellida, et Sul ei jääks ükski meie video vahele.

Aitäh ja jätka investeerimist! Kohtumiseni!

Bondora video

*Investeerimine on alati seotud riskidega ning investeeringud ei ole tagatud. Tootlus on kuni 6,75%* aastas. Enne investeerimisotsuse tegemist tutvu ülevaatega riskidest, vajadusel konsulteeri finantsnõustajaga.