Kokkuvõte meie 2021. jaanuarikuu videotest

Bondora video

Ja ongi käes uus aasta! Uue aasta esimeses kuus selgitasime kuidas viia enda olemasolevad investeeringud üle Go & Grow’ kasvukontole ja pakume võimalust liituda meie superkangelaste meeskonnaga. Vaata lähemalt allpool.

Kas saan oma olemasolevad Bondora investeeringud Go & Grow’ kontole üle tuua? – Bondora

Kas Sul on Bondoras investeeringuid, mida soovid Go & Grow’sse üle tuua? Kui kõik tingimused on täidetud, saad seda teha vaid nelja klõpsuga.

Vaata meie videot, et näha, kas vastad tingimustele. Kui video Sulle meeldib, anna sellest kindlasti teada.

Mõnedel investoritel on võimalik oma olemasolevad Bondora investeeringud Go & Grow’ kontole üle tuua. Bondora teeb Sulle tingimustele vastavate investeeringute kohta pakkumise ja siis saad need lisada oma Go & Grow’ kontole. Tingimustele mitte vastavad investeeringud jäävad Sinu Bondora portfelli:

  • Kui müüsid 25% või rohkem Portfellihalduriga teostatud investeeringutest, lisatakse Go & Grow’ kontole vaid need investeeringud, mis on graafikus (ehk laenuvõtja pole ühtegi makset võlgu).
  • Kui müüsid vähem kui 25% Portfellihalduriga teostatud investeeringutest, lisatakse Go & Grow’ kontole kõik portfellis olevad investeeringud, sõltumata sellest, kas nad on graafikus või mitte.

Saad need tingimused juhtpaneelil Investeeringute alt üle kontrollida.

Kui tingimused on täidetud, saad olemasolevad investeeringud Go & Grow’ kontole üle kanda nelja sammuga:

  1. Klõpsa juhtpaneelil Investeeringute nuppu
  2. Klõpsa sinist Lisa olemasolevad Bondora investeeringud Go & Grow’ kontole nuppu
  3. Kui pakkumise koostamine on võimalik*, teeb Bondora Sulle olemasolevate investeeringute likvideerimiseks ostupakkumise, mis põhineb investeeringute väärtusel. Võib juhtuda, et Sulle pakutakse väiksemat summat.
  4. Kui oled pakkumise üle vaadanud, klõpsa Aktsepteeri ja kanna olemasolevad investeeringud Go & Grow’ kontole üle. Kui oled pakkumise vastu võtnud, ei saa sellest enam taganeda.

Liitu meie superkangelaste tiimiga! – Bondora

Kas otsid uut töökohta ja sooviksid töötada Bondoras? Kui jah, siis Sul veab! Tõmbasime just käima Bondora tööpakkumiste veebilehe ja see on selle aasta kõige parem uudis.

Hea küll, hea küll, uus aasta on kestnud vaid mõned nädalad, aga Sa oled kindlasti meiega nõus, kui seda ise näed.

Mine aadressile www.bondora.group/careers ja vaata, äkki pakume seal Sinu unistuste tööd. Võib-olla tead kedagi, kes sobiks ühele või teisele ametile. Ära jää ootama! Uuri kohe, millised ametikohad vabad on.

Bondora video

Kui need videod Sulle meeldisid, anna sellest kindlasti märku ja liitu ka meie kanaliga – nii oled alati esimeste seas, kes uusi videoid näevad.